Fotografije

V sklopu aktivnosti Japonska na III. gimnaziji Maribor pripravljamo v torek, 8. 5. 2018, ob 13. uri predstavitev tečaja japonščine v učilnici 30 na Gosposvetski cesti 4. Predstavitvi bo sledila delavnica origamija in bo končana do 15. ure.

Možnost tečaja bi radi na šoli razpisali z novim šolskim letom, zato vljudno vabimo zainteresirane, da se prijavijo na predstavitev, kjer bodo pridobili potrebne informacije. Predlagamo udeležbo 2 dijakov na razred. Seznam udeležencev naj razredniki javijo do vključno ponedeljka, 7. 5., do 16. ure po eAsistentu profesorici Peršak.
Tečaj bo izvajala jezikovna šola z dolgoletnimi referencami. Želeli bi, da bi predstavniki razredov o dogodku spregovorili na razredni uri.

Za dodatna pojasnila pišite na naslov karmen.pesem@gmail.com

Za sodelovanje se vam lepo zahvaljujemo!

Koordinatorica dogodka
Karmen Peršak, prof.